Clubkampioenschap 2018 - 2019 Reeks B

Datum: 
vrijdag, 9 november 2018 - 20:00 tot vrijdag, 21 juni 2019 - 20:00
Rondes: 
11
Tempo: 
1u30’ voor 40 zetten, daarna 30’KO met 30” bonus vanaf de eerste zet! (nr 19 op de DGT 2010 klok)
Type: 
Indiviueel
Paring: 
Enkelrondige Round Robin

Scheidingssysteem: onderling resultaat (OR), aantal overwinningen (#WIN), Sonneborn-Berger (SB), Koya en aantal partijen gespeeld met zwart (# Z).  (uitleg scheidingssystemen)

De 12 deelnemers spelen een enkelrondige Round Robin in reeks B.  De winnaar promoveert volgend jaar naar reeks A.

  1. Hooyberghs, Benny (1447)
  2. Mertens, Lesley (1352)
  3. Leysen, Roger (1324)
  4. Maas, Willem (1315)
  5. Mangelschots, Tim (1167)
  6. Desmet, Jonas (1150)
  7. Belmans, Karel Theodoor (0)
  8. Verwimp, Herman (0)
  9. Gupta, Arnav (0)
  10. Huysmans, Jimmy (0)
  11. Appels, Arnd (0)
  12. Van Heuven, Luc (0)

Verantwoordelijke clubkampioenschap :  Paul Janssen 0486/57.10.43  pjanssen@telenet.be.  

Rangschikking na ronde 5

Voorlopige rangschikking na ronde 5.  Er moeten nog 4 partijen worden ingehaald. 

Ronde 1 vr, 09/11/2018 - 20:00
Bord Wit Elo Zwart Elo Uitslag
1 Desmet, Jonas 1150 Huysmans, Jimmy 0 1 - 0
2 Verwimp, Herman 0 Mangelschots, Tim 1167 0 - 1
3 Belmans, Karel Theodoor 0 Gupta, Arnav 0 0 - 1
4 Leysen, Roger 1324 Mertens, Lesley 1352 0 - 1
5 Maas, Willem 1315 Appels, Arnd 0 1 - 0
6 Hooyberghs, Benny 1447 Van Heuven, Luc 0 1 - 0
Ronde 2 vr, 23/11/2018 - 20:00
Bord Wit Elo Zwart Elo Uitslag
1 Mertens, Lesley 1352 Maas, Willem 1315 1 - 0
2 Gupta, Arnav 0 Leysen, Roger 1324 ½ - ½
3 Mangelschots, Tim 1167 Belmans, Karel Theodoor 0 0 - 1
4 Huysmans, Jimmy 0 Verwimp, Herman 0 ½ - ½
5 Hooyberghs, Benny 1447 Desmet, Jonas 1150 1 - 0
6 Van Heuven, Luc 0 Appels, Arnd 0 0 - 1
Ronde 3 vr, 21/12/2018 - 20:00
Bord Wit Elo Zwart Elo Uitslag
1 Verwimp, Herman 0 Hooyberghs, Benny 1447 1 - 0
2 Belmans, Karel Theodoor 0 Huysmans, Jimmy 0 1 - 0
3 Leysen, Roger 1324 Mangelschots, Tim 1167 ½ - ½
4 Maas, Willem 1315 Gupta, Arnav 0 0 - 1
5 Appels, Arnd 0 Mertens, Lesley 1352 0 - 1
6 Desmet, Jonas 1150 Van Heuven, Luc 0 1 - 0
Ronde 4 vr, 08/02/2019 - 20:00
Bord Wit Elo Zwart Elo Uitslag
1 Gupta, Arnav 0 Appels, Arnd 0 1 - 0
2 Mangelschots, Tim 1167 Maas, Willem 1315 0 - 1
3 Huysmans, Jimmy 0 Leysen, Roger 1324 0 - 1
4 Hooyberghs, Benny 1447 Belmans, Karel Theodoor 0 1 - 0
5 Desmet, Jonas 1150 Verwimp, Herman 0
6 Mertens, Lesley 1352 Van Heuven, Luc 0
Ronde 5 vr, 08/03/2019 - 20:00
Bord Wit Elo Zwart Elo Uitslag
1 Belmans, Karel Theodoor 0 Desmet, Jonas 1150 0 - 1
2 Leysen, Roger 1324 Hooyberghs, Benny 1447 0 - 1
3 Maas, Willem 1315 Huysmans, Jimmy 0 1 - 0
4 Appels, Arnd 0 Mangelschots, Tim 1167
5 Mertens, Lesley 1352 Gupta, Arnav 0 0 - 1
6 Van Heuven, Luc 0 Verwimp, Herman 0
Ronde 6 vr, 12/04/2019 - 20:00
Ronde 7 vr, 26/04/2019 - 20:00
Ronde 8 vr, 03/05/2019 - 20:00
Ronde 9 vr, 31/05/2019 - 20:00
Ronde 10 vr, 14/06/2019 - 20:00
Ronde 11 vr, 21/06/2019 - 20:00

Resterende speeldagen