Zuiderkempen 2019

Datum: 
vrijdag, 6 september 2019 - 20:15 tot vrijdag, 18 oktober 2019 - 20:15
Rondes: 
7
Tempo: 
90 min + 30 min + 30 seconden per zet vanaf zet 1
Type: 
Individueel
Paring: 
Zwitsers Systeem

Vooraf inschrijven is niet nodig.  Wel telkens ten laatste aanwezig zijn om 20:00.  Het inschrijvingsgeld dient betaald te worden bij de eerste deelname.

Inschrijving

  • volwassenen : 10€
  • jeugd -18jaar : 5€

Prijzen :

  • 80€ - 60€ - 40€ / wisseltrofee voor 1ste en 2de
  • Ratingprijzen : 20€ voor -1900; -1700; -1500; NC's
  • Beste jeugdspeler (-18 jaar) : 20€ / wisseltrofee voor 1ste
Eindrangschikking
Ronde 1 vr, 06/09/2019 - 20:15 Sk Noorderwijk
Bord Wit Elo Zwart Elo Uitslag
1 Geukens, Staf 1598 Philipsen, Mathias 2233 0 - 1
2 Peeters, Tim 2030 Vlaeyens, Manu 1567 1 - 0
3 Peeters, Seppe 1558 Bellens, Steven 1971 0 - 1
4 Van Dyck, Marc 1949 Peeters, Theo 1547 0 - 1
5 Hooyberghs, Benny 1480 Hoffmann, Ruben 1927 0 - 1
6 Nuyens, John 1865 Mertens, Lesley 1383 1 - 0
7 Laeremans, Louis 1375 Verduyckt, Johan 1829 0 - 1
8 Croonenborghs, Jan 1787 Roymans, Liese 1337 ½ - ½
9 Roymans, Elien 1329 Verachtert, Johan 1772 ½ - ½
10 Van Der Linden, Patrick 1759 Ruelens, Arnout 1281 1 - 0
11 Maas, Willem 1278 Hoskens, Fred 1704 0 - 1
12 Vanlommel, Maxim 1670 Van Bladel, Robin 1172 1 - 0
13 Arumugam Krishnan, Saravana Bhar 0 Huysmans, Jos 1619 1 - 0
14 Vervloet, Staf 1609 Joly, Francis 0 1 - 0
Ronde 2 vr, 13/09/2019 - 20:15 Sk Noorderwijk
Bord Wit Elo Zwart Elo Uitslag
1 Philipsen, Mathias 2233 Vervloet, Staf 1609 1 - 0
2 Hoskens, Fred 1704 Peeters, Tim 2030 0 - 1
3 Verduyckt, Johan 1829 Arumugam Krishnan, Saravana Bhar 0 ½ - ½
4 Peeters, Theo 1547 Van Der Linden, Patrick 1759 0 - 1
5 Verachtert, Johan 1772 Croonenborghs, Jan 1787 1 - 0
6 Roymans, Liese 1337 Roymans, Elien 1329 ½ - ½
7 Reypens, Jan-Dries 1551 Van Dyck, Marc 1949 0 - 1
8 Maes, Chris 1893 Hooyberghs, Benny 1480 1 - 0
9 Ruelens, Arnout 1281 Goossens, Francis 1637 ½ - ½
10 Huysmans, Jos 1619 Laeremans, Louis 1375 1 - 0
11 Van Bladel, Robin 1172 Geukens, Staf 1598 ½ - ½
12 Vlaeyens, Manu 1567 Maas, Willem 1278 1 - 0
13 Joly, Francis 0 Peeters, Seppe 1558 0 - 1
14 De Vet, Sylvin 1537 Vanlommel, Maxim 1670 0 - 1
Ronde 3 vr, 20/09/2019 - 20:15 Geelse Sk
Bord Wit Elo Zwart Elo Uitslag
1 Peeters, Tim 2030 Philipsen, Mathias 2233 0 - 1
2 Van Der Linden, Patrick 1759 Verduyckt, Johan 1829 1 - 0
3 Arumugam Krishnan, Saravana Bhar 0 Maes, Chris 1893 0 - 1
4 Van Dyck, Marc 1949 Peeters, Theo 1547 1 - 0
5 Peeters, Seppe 1558 Hoskens, Fred 1704 1 - 0
6 Roymans, Elien 1329 Huysmans, Jos 1619 ½ - ½
7 Vervloet, Staf 1609 Roymans, Liese 1337 1 - 0
8 Croonenborghs, Jan 1787 Van Bladel, Robin 1172 ½ - ½
9 Geukens, Staf 1598 Ruelens, Arnout 1281 1 - 0
10 Maas, Willem 1278 Reypens, Jan-Dries 1551 0 - 1
11 Hooyberghs, Benny 1480 Joly, Francis 0 1 - 0
12 Laeremans, Louis 1375 Huybrechts, Martijn 0 0 - 1
Ronde 4 vr, 27/09/2019 - 20:15 Geelse Sk
Bord Wit Elo Zwart Elo Uitslag
1 Philipsen, Mathias 2233 Van Der Linden, Patrick 1759 1 - 0
2 Vanlommel, Maxim 1670 Peeters, Tim 2030 0 - 1
3 Vervloet, Staf 1609 Van Dyck, Marc 1949 0 - 1
4 Maes, Chris 1893 Peeters, Seppe 1558 ½ - ½
5 Verduyckt, Johan 1829 Roymans, Elien 1329 1 - 0
6 Verachtert, Johan 1772 Arumugam Krishnan, Saravana Bhar 0 1 - 0
7 Huysmans, Jos 1619 Geukens, Staf 1598 ½ - ½
8 Hoffmann, Ruben 1927 Peeters, Theo 1547 1 - 0
9 Huybrechts, Martijn 0 Croonenborghs, Jan 1787 0 - 1
10 Hoskens, Fred 1704 Hooyberghs, Benny 1480 1 - 0
11 Van Bladel, Robin 1172 Reypens, Jan-Dries 1551 0 - 1
12 Ruelens, Arnout 1281 Janssen, Paul 1729 ½ - ½
13 Mertens, Lesley 1383 Van Dyck, Bram 0 1 - 0
14 Joly, Francis 0 Laeremans, Louis 1375 0 - 1
15 Browaeys, Thijs 0 Maas, Willem 1278 0 - 1
Ronde 5 vr, 04/10/2019 - 20:15 S.K. Rokade Westerlo
Bord Wit Elo Zwart Elo Uitslag
1 Peeters, Tim 2030 Van Der Linden, Patrick 1759 1 - 0
2 Maes, Chris 1893 Verachtert, Johan 1772 1 - 0
3 Peeters, Seppe 1558 Verduyckt, Johan 1829 1 - 0
4 Hoffmann, Ruben 1927 Vanlommel, Maxim 1670 1 - 0
5 Croonenborghs, Jan 1787 Huysmans, Jos 1619 0 - 1
6 Reypens, Jan-Dries 1551 Hoskens, Fred 1704 ½ - ½
7 Peeters, Theo 1547 Arumugam Krishnan, Saravana Bhar 0 1 - 0
8 Hooyberghs, Benny 1480 Ruelens, Arnout 1281 0 - 1
9 Maas, Willem 1278 Mertens, Lesley 1383 ½ - ½
10 Laeremans, Louis 1375 Van Bladel, Robin 1172 ½ - ½
11 Roymans, Liese 1337 Huybrechts, Martijn 0 1 - 0
12 Janssen, Paul 1729 Goossens, Francis 1637 ½ - ½
Ronde 6 vr, 11/10/2019 - 20:15 S.K. Rokade Westerlo
Bord Wit Elo Zwart Elo Uitslag
1 Philipsen, Mathias 2233 Maes, Chris 1893 1 - 0
2 Peeters, Seppe 1558 Peeters, Tim 2030 0 - 1
3 Van Der Linden, Patrick 1759 Huysmans, Jos 1619 0 - 1
4 Verachtert, Johan 1772 Verduyckt, Johan 1829 1 - 0
5 Hoskens, Fred 1704 Roymans, Elien 1329 1 - 0
6 Geukens, Staf 1598 Croonenborghs, Jan 1789 1 - 0
7 Vanlommel, Maxim 1670 Roymans, Liese 1337 1 - 0
8 Ruelens, Arnout 1281 Vervloet, Staf 1609 1 - 0
9 Peeters, Theo 1547 Maas, Willem 1278 ½ - ½
10 Mertens, Lesley 1383 Laeremans, Louis 1375 1 - 0
11 Bellens, Steven 1971 Hooyberghs, Benny 1480 1 - 0
12 Goossens, Francis 1637 Nuyens, John 1865 0 - 1
13 Huybrechts, Martijn 0 Janssen, Paul 1729 0 - 1
Ronde 7 vr, 18/10/2019 - 20:15 Molse Schaakclub
Bord Wit Elo Zwart Elo Uitslag
1 Huysmans, Jos 1619 Philipsen, Mathias 2233 0 - 1
2 Peeters, Tim 2030 Verachtert, Johan 1772 1 - 0
3 Hoskens, Fred 1704 Maes, Chris 1893 1 - 0
4 Van Der Linden, Patrick 1759 Peeters, Seppe 1558 1 - 0
5 Geukens, Staf 1598 Vanlommel, Maxim 1670 0 - 1
6 Verduyckt, Johan 1829 Ruelens, Arnout 1281 1 - 0
7 Croonenborghs, Jan 1789 Mertens, Lesley 1383 1 - 0
8 Roymans, Liese 1337 Nuyens, John 1865 0 - 1
9 Janssen, Paul 1729 Maas, Willem 1278 1 - 0
10 Laeremans, Louis 1375 Hooyberghs, Benny 1480 0 - 1
11 Joly, Francis 0 Huybrechts, Martijn 0 0 - 1