Over de Molse Schaakclub

In 2014 hebben wij de Molse Schaakclub na 18 jaar weer opgestart. Wij zijn lid van de Belgische schaakbond alsook de Vlaamse en Antwerpse Liga. Ons clublokaal bevindt zich in Lokaal dienstencentrum Ten Hove in het centrum van Mol. 

Op onze actuele ledenlijst kan je de stamnummers, clubnummer en elo-rating terugvinden.

Bestuur

VoorzitterLesley Mertensvoorzitter@molseschaakclub.be
Vice-Voorzitter & WebmasterGeert Braekmanswebmaster@molseschaakclub.be
ToernooileiderJan Croonenborghstoernooileider@molseschaakclub.be
Secretaris, Materiaal- & BarmanagerJosée Jacobssecretaris@molseschaakclub.be
Interclub ManagerGiovanni Trevisaninterclubmanager@molseschaakclub.be
PenningmeesterRoy Van Der Welkpenningmeester@molseschaakclub.be


Jeugdlesgevers

Stap 1Lesley Mertensvoorzitter@molseschaakclub.be
Stap 2Maarten van de Meulenjeugdlesgever_maarten@molseschaakclub.be
Stap 2Seppe Peetersjeugdlesgever_seppe@molseschaakclub.be
GevorderdenJan Croonenborghstoernooileider@molseschaakclub.be
GevorderdenGeert Braekmanswebmaster@molseschaakclub.be

Clubkampioenen

2014 – 2015Paul Janssen
2015 – 2016John Nuyens
2016 – 2017Paul Janssen
2017 – 2018John Nuyens
2018 – 2019Jan Croonenborghs
2019 – 2020Jan Croonenborghs
2020 – 2021Jan Croonenborghs
2021 – 2022Jan Croonenborghs
2022 – 2023Jan Croonenborghs